Mängujuht lastepeol

Peo sisustab mängujuht, kes viib lastega läbi erinevaid lustakaid tegevusi. Koos saab mängida võistlusmänge, liikumismänge, tantsida, nuputada, meisterdada ja suu ka magausaks. Soovi korral tuleb mängujuht kohale kostümeeritult. Hetkel on valikus kostüümidest: Pipi, Minni, Printsess, Kauboi, Piraat, Indiaanlane, Minion, Pepa, Karu, Hunt, Rebane, Lumivalgeke, Nõid, Tiiger. Kostüümide pildid leiab galerii alt.

Lastehoid täiskasvanu üritusel

Ka emad-isad soovivad üritust nautida, Selleks, et lõõgastumine õnnestuks , hoiame teie lapsi ja sisustame nende aega üritusel meeleolukalt. Koos mängime, tantsime, jookseme, nuputame, mõistatame, teeme käelisi tegevusi. Kõik vahendid, materjalid, mänguasjad, muusika ning muu tarvilik on meil kaasas.

Pehme jäätisemasina rent

Soovid vaheldust tordile? Rendi oma peole jäätisemasin. Korraga saab valida ainult ühte maitset. Kliendil võimalus ise järgi tulla või toon ise masina kohale, sean ülesse, juhendan ja hiljem viin ära. Masin vajab töötamiseks elektri ühendust, kindlat ning sirget pinda. KLIENT ISE MASINAT PUHASTAMA EI PEA!

Õhkbatuudi Racing Fun rent

Sobilik lastele vanuses kuni 9. eluaastat. Max. laste arv 5 ning max kaal 1 lapse kohta 45 kg. Max kogukaal 180 kg.  Batuudi laius 250 cm, pikkus 530 cm, kõrgus 215 cm, kaal 40 kg.

Mullimasina rent

1L mullivedelikust jätkub u. 1-1.5 tunniks. Seade töötab elektriga. Sobib kasutamiseks nii sise -kui välitingimustes.

baby, boy, hat-1399332.jpg

Täiskasvanute ja laste kostüümide rent

Kostüüme on võimalik rentida erinevatele üritustele. Võta ühendust, räägi oma plaanist ja püüame leida lahenduse.